Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Nové Košariská – Dunajská Lužná

12.2.2022 @ 9:00 - 15:00

12.2.2022   3. Pretek Nové Košariská – Dunajská Lužná – Ľadové medvede Veľká Voda

Propozicie pretekov_12.02.2022

Mapka miesta konania

Covid Opatrenia 12.2.2022

 

 

 

Ahojte Zimní plavci, Otužilci a Priatelia zimného plávania a otužovania!

Ako sme už avizovali na facebooku, pristupujeme k organizácii ďalších pretekov. Týmto vás všetkých opätovne pozývame na Slovenský Pohár v Zimnom Plávaní na jazero Nové Košariská (Malé Košariská ), Dunajská Lužná.

Veríme, že sa vám prvé preteky páčili a zdravie nám umožní stretnúť sa opäť. Dnes bola teplota vody 3 stupne – skoro rovnaká ako v Čiernej vode, takže vieme čo nás čaká.

Tieto preteky je možné vypísať v režime OP, v prílohe posielame Covid opatrenia podľa najnovšej Vyhlášky č. 5 zo dňa 17. 01. 2022.

Areál je verejnosti prístupný, takže nebude len pre nás. My máme k dispozícii priestor Bufetu nad jazerom (registrácia od 9.00 do 10.00 hod), terasa (obed pre plavcov), dolný bufet (stan ako prezliekareň) a celé vonkajšie prostredie areálu.

V rámci štartovného 15€ (cena platí aj pre doprovod – tréner, podpora plavca a pod., pokiaľ chce stravu) máte zabezpečené počas trvania pretekov okrem teplého jedla (guláš), čaj, vodu, jablká. K dispozícii je aj horný bufet s krbom (ďalšie občerstvenie mimo štartovného: teplé, studené nápoje, cigánska, vyprážaný syr a hranolky). Moderátor sa už na vás teší, počas celého dňa budete fotografovaní skúsenými fotografmi a možno budú aj priaznivé podmienky pre použitie dronu. Na mieste sa ešte budú vyberať 2 € pre rozhodcov.

 

Prihlasovanie: prihlasovať na preteky sa dá len online cez webovú stránku www.sportoveotuzovanie.sk. Plavci, ktorí si zvolili a ktoré zodpovedajú ich vyplávanému výkonnostnému stupňu. Plavci, ktorí plávali Slovenský pohár v sezóne 2019/2020 sú všetci v systéme nahratí. Znamená to, že už sa nemusia do systému registrovať. Na ktorých máme e-mailovú adresu, tým v stredu okolo obeda príde mail s heslom, ktoré mu bude vygenerované a potom sa môže priamo prihlásiť. Heslo si môže zmeniť.

POZOR! Dvaja plavci nemôžu mať jednu e-mailovú adresu! Keďže nie všetky údaje môžu byť správne, nemáme každého celý dátum narodenia (používali sa len roky narodenia), e-mail nebol nikdy údajom potrebným k prihláseniu. Preto je dôležité, aby si plavec skontroloval všetky údaje vo svojom profile a opravil / doplnil si ich a uložil. Plavci, ktorí nie sú v systéme, sa najprv zaregistrujú do systému a následne sa môžu prihlásiť na preteky – je to pomerne intuitívne. Pokiaľ im niečo nepôjde, môžu vyplniť formulár na stránke programu, ktorý je pod tlačítkom Kontakt – kontaktné osoby pre program sú: ja Eva Ležovičová a Zoli Makai. Nie vždy môžeme zdvihnúť telefón, preto využite aj formulár.

Okrem toho, vo formulári si môže dotaz prečítať náš IT a môže riešiť problém skôr ako Vás skontaktujeme. Program nám všetkým umožní rýchlejšie spracovanie štartových a výsledkových listín, zmeny tratí a uľahčí informovanosť, lebo sú tam nahraté dôležité dokumenty týkajúce sa len Slovenského pohára. Pri týchto pretekoch bude program druhýkrát v plnej prevádzke, chyby sa dúfame vychytali, ale ak by sa ešte  vyskytli nejasnosti, sme pripravení podnety riešiť bezodkladne. Vopred ďakujeme za pochopenie a veríme, že všetko prebehne hladko a k Vašej spokojnosti.

 

Parkovanie: priamo nad jazerom , prírodne, blato, tráva, štrk. Areál je mimo obec 1km od obce Dunajská Lužná.

xhttps://goo.gl/maps/91wSCAtSBtbnL1yj7

 

Covid situácia: Preteky sa konaju v režime OP (voľnejší režim nie je možné urobiť). Nechceme Vás ani seba vystaviť žiadnemu riziku. Veríme, že už k ďalším zmenám v tomto ohľade nedôjde.

 

Záleží nám na hladkom priebehu pretekov a Vašej spokojnosti preto všetko pripravujeme tak, aby mali preteky čo najhladší priebeh, a aby ste si odniesli nezabudnuteľné zážitky. Čo sa dnes už nedá zariadiť, je počasie, ale aj v tomto sme optimisti a veríme, že jazero bude budúcu sobotu bez pokrývky ľadu. V prípade ďalších otázok sme vám plne k dispozícii na telefóne, či e-mailoch: info@velkavoda.sk mazo@mazo.sk.

Veríme, že si prídete zaplávať, uvidíme sa v čo najväčšom počte (maximálne 100) a preteky prebehnú podľa Vášho očakávania.

 

Ľadovej vode zdar! Plávaj s nami!

Váš team Ľadové Medvede Veľká voda a Ada, Štefan, Igor, Lucia

(Kontakt: Mgr. Andrea Lesková 0903423721)

Podrobnosti

Dátum:
12.2.2022
Čas:
9:00 - 15:00

Organizátor

Ľadové Medvede Veľká Voda

Miesto udalosti

37XG+7H5 Dunajská Lužná, Slovakia
37XG+7H5 Dunajská Lužná, Slovakia
Dunajská Lužná, Slovenská republika
+ Google Map